TÜKENDİ  

Zade Vital Rezene Yağı 50ml


Ürün kodu: #20161
Son kullanma tarihi:

Tüm Zade Vital Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
119,00 TL 119,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 2.50 TL

Zade Vital Rezene Yağı

Rezene çok eski medeniyetlerde dahi kendine yer bulmuş geleneksel bitkisel tıbbi bir üründür.

Cold Pressed rezene yağının yapılan çalışmalarda düz kaslar üzerine olan etkileri ile menstrüel ağrılarda (adet ağrılarında) tedaviye destek olabileceği belirtilmiştir.

Ayrıca soğuk algınlığı gibi üst solunum yolları rahatsızlıklarında da tedaviye destek olarak kullanılabilmektedir.

Antispazmodik (spazm giderici) etkileri ile de şişkinlik ve gaz gibi rahatsızlıklarda tedaviye eklenebileceği monograflarda yer almaktadır

Yapılan çalışmalarda Cold Pressed rezene yağının antihelmintik (parazit düşürücü) özelliklerinden dolayı kullanılabileceği de aktarılmıştır.

Rezene yağının insanlarda patojenik olarak etki gösteren bakteri ve mantarların gelişmesin engelleyici özellikleriyle de an timikrobiyal etkinliği olabileceği belirtilmiştir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Satın almak istediğiniz ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için eczacınıza veya doktorunuza danışabilir, veya üretici-ithalaçı firmaların web sitelerinden yahut müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.
Pharmaton 60 tablet - 69 TL - süper Hızlı Gönderim