Ödeme

Sitemizden yaptığınız alışverişlerin ödemesini aşağıdaki şekillerde yapabilirsiniz.

 • Kredi kartı ile tek çekim
 • ATM / Debit banka kartı ile
 • Havale / EFT ile banka üzerinden
 • Siparişinizin bir an önce işleme alınması ve tarafınıza gönderilmesi için siparişinizin kredi kartı seçeneği ile ödenmiş olması önemlidir. Havale /EFT yöntemiyle yapmış olduğunuz sipariş, EFT geçiş süresinden veya banka hesaplarının kontrol süresinden dolayı gecikebilmektedir. 

   

  Havale ile sipariş verebileceğiniz banka ve IBAN numarası;


  BANKA TANIMI
  IBAN NUMARASI
  Garanti Bankası Garanti Bankası TR25 0006 2000 6520 0006 2978 40


  Geri Ödeme

  Havale / EFT ile yapılan siparişlerin geri ödemesi için tarafımıza hesap numaranızı göndermelisiniz. Hesap numarası gönderilmeden gönderen hesaba geri ödeme yapılamaktadır. Dolayısıyla aşağıdaki formatta hesap bilgilerinizi info@vitamindolabi.com adresine gönderiniz;

  Hesap Sahibi
  Banka adı - Şube 
  IBAN numarası

  Kredi kartı ile yapılan siparişlerin geri ödemesi ilgili kartınıza 1-3 iş günü içinde yapılabilmektedir. Bu iadenin kartınıza yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3-10 gün sürebilmektedir. Bu süreçte firmamızın herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızın müşteri hizmetleri servisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Taksitli olarak verilen kredi kartı siparişlerinin iadesi aylık ödeme tutarınız kadar (aylık ödeme tutarı x taksit sayısı şeklinde) taksit taksit olacaktır. Bu tutar hesap ekstrenizde artı (+) bakiye şeklinde görünecektir.

  Önemli Not: İadeniz onaylandıktan sonra tarafınıza iade edilecek tutar, fatura üzerindeki ürün/ürünlerin bedelidir. Kargo, kullanılan bir hizmet olduğundan bedeli iade konusu oluşturmamaktadır.