Procap Siesta Şurup 100 ml

Marka : Orion
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺42,41(KDV Dahil)

PROCAP® Siesta - Ihlamur, Melisa, Mayıs Papatyası, Passiflora Ekstresi içeren sıvı takviye edici gıda 100 ml

:

Procap Siesta Şurup 100ml İçeriği

 

Etken Madde 15 ml için
Melisa (Oğulotu) Ekstraktı 180 mg
Mayıs Papatyası Ekstraktı 180 mg
Ihlamur Ekstraktı 120 mg
Çarkıfelek (Passiflora) Ekstraktı 60 mg

 

 

İÇERİĞİ: Deiyonize su, invert şeker şurubu, sakkaroz, gliserin, Melisa (Oğulotu) Ekstraktı, Mayıs Papatyası Ekstraktı, Ihlamur Ekstraktı, Çarkıfelek (Passiflora) Ekstraktı, Potasyum sorbat, Doğala özdeş muz aroması.

 

KULLANIM ÖNERİSİ: Takviye edici gıda olarak 4-10 yaş arası çocuklar için günde 2 defa 1 ölçek (5 ml), 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 3 defa 1 ölçek (5 ml) Procap® Siesta - Ihlamur, Melisa, Mayıs Papatyası, Passiflora Ekstresi içeren sıvı takviye edici gıda kullanılması önerilir. Kullanmadan önce kuvvetlice çalkalayınız. Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık ve ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

 

MUHAFAZA ŞEKLİ: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. 1 ay içerisinde tüketiniz.